O nas

Firma RekArt.pl to firma stworzona przez ludzi kreatywnych, pełnych pasji i otwartych na rozwój. Od początku firma działa w branży reklamowej, z każdym kolejnym rokiem rozwija swoją ofertę i wprowadza nowe produkty oraz usługi. Specjalnością RekArt.pl jest tworzenie szyldów, kasetonów reklamowych, liter z oświetleniem LED, a także druk wielkoformatowy, ulotki, wizytówki, plakaty oraz produkcja liter przestrzennych 3D. Pierwotnie obszarem działania był Świebodzin, później Zielona Góra i całe województwo lubuskie, a dziś nie ma już ograniczeń, dlatego nie tylko cała Polska, ale i zlecenia zagraniczne nie stanowią problemu.

 

RekArt.pl świadczy usługi dla firm, instytucji, organizacji pozarządowych, ale znaczna część projektów to zlecenia od klientów indywidualnych. Prowadząc przedsiębiorstwo, pracownicy stale poszerzają wiedzę i zdobywają niezbędne w tej branży doświadczenie. Pozwala to na tworzenie produktów trwałych i profesjonalnie wykonanych.

 

Największe zalety firmy to otwartość, indywidualne podejście do każdego zlecenia, rzetelność, profesjonalizm, i chęć ciągłego rozwoju.

Zapraszamy do naszych sklepów online

Znajdziesz tam m.in. gadżety reklamowe i koszulki i wiele innych. Odwiedź nas koniecznie

Odwiedź także inne nasze serwisy:

Jacy jesteśmy?

7B9DD25B-DA0F-4D36-9573-4D4F08359231Created with sketchtool.

wysoka jakość usług

Przykłady wykonanych przez nas szyldów, kasetonów reklamowych, liter z oświetleniem LED, liter przestrzennych 3D, koszulek z nadrukiem oraz wielu innych form realizacji znajdą Państwo w naszej galerii.

7B9DD25B-DA0F-4D36-9573-4D4F08359231Created with sketchtool.

indywidualne podejście

Zajmujemy się także nietypowymi formami reklamy wizualnej, zarówno na zlecenie indywidualne, jak i dla Klientów instytucjonalnych.

7B9DD25B-DA0F-4D36-9573-4D4F08359231Created with sketchtool.

nowoczesny park maszynowy

Nasz bogato wyposażony park maszyn wraz z szerokim doświadczeniem umożliwia nam zaprojektowanie i wykonanie każdego właściwie typu reklamy, jaki tylko Państwo sobie zażyczą.

Pamiętamy o innych - wspieramy grupy społeczne

Pracowaliśmy dla:

Scroll to Top